ВІДЕО: Молодіжна першість. Маріуполь U-21 - Динамо U-21 - 1:5. Звіт про матч

У п'ятницю Динамо U-21 провело черговий матч першості України-2020/2021 серед молодіжних команд: у рамках 12-го туру біло-блакитні грали в гостях із однолітками з Маріуполя.

Молодіжна першість. 12-й тур

МАРІУПОЛЬ U-21 Петрове — ДИНАМО U-21 Київ — 1:5 0:4
Голи: Байдал 84, пін. - Ванат 8, Клейтон 18, Надольський 34, Ванат 42, Білошевський 65.

Маріуполь U-21: 1.Поспєлов К, 17.Співак, 27.Мамросенко, 4.Романюк, 21.Прокопчук, 14.Кошкош, 8.Вискребенцев, 79.Кулієв, 11.Кожевников, 31.Байдал, .Трофімюк.
Запасні: 12.Збірник, 3.Саєнко, 15.Ухань, 9.Литюк, 7.Козицький, 34.Панченко, 19.Поталов, 22.Плакса, 54.Дмитрієв.

Динамо U-21: 35.Нещерет, 3.Біль, 7.Надольський, 8.Клейтон, 10.Ванат, 14.Цитаїшвілі, 19.Вівчаренко, 20.Бражко К, 22.Скорко, 23.Шабанов, 24 .Білуце.
Запасні: 12.Ігнатенко, 2.Кузик, 6.Бодня, 9.Мащенко, 11.Шулянський, 15.Волошин, 16.Сухоручко, 17.Білошевський, 18.Волошин.

Динамівці з перших хвилин заволоділи ініціативою, змусивши суперника практично всім складом відійти до своїх воріт. І, слід сказати, така активна гра в атаці досить швидко принесла киянам результат. Вже на восьмій хвилині зустрічі їм вдалося відкрити рахунок: після подачі з кутового Владислав Ванат виграв верхову боротьбу у суперника і з воротарської лінії переправив м'яч головою в кут воріт Маріуполя — 0:1. Минуло лише кілька хвилин і підопічні Юрія Мороза подвоїли свою перевагу. Клейтон, підхопивши м'яч на лінії штрафного майданчика, змістився вліво і пробив прицільно з гострого кута повз воротаря Поспєлова — 0:2.
Приємно відзначити, що динамівці, домігшись комфортної переваги вже на початку гри, продовжили диктувати супернику свої умови та прагнули збільшити рахунок. Момент за моментом виникав Надаольський і Бражко, тоді як у номінальних господарів в атаці не виходило практично нічого. Логічно, що за такою грою вже до середини першого тайму рахунок все ж таки став розгромним. Після чергової швидкої атаки киян по лівому флангу та прострілу у штрафний майданчик, Надольський зумів в один дотик переправити м'яч у сітку воріт Маріуполя — 0:3. Буквально кількома хвилинами згодом був і у Цитаїшвілі, але півзахисник біло-синіх пробив до рук голкіперу Поспєлову з кута штрафного майданчика. Крапку в першому таймі вдалося поставити Ванату. Надальський прийняв довгу передачу у штрафному майданчику суперника і відпасував на Ваната. Нападник спокійно обіграв воротаря і пробив по порожніх воротах - 0:4.

У другому таймі малюнок гри загалом не змінився — Маріуполь хоч і заграв трохи активніше в атаці, але динамівці все одно контролювали перебіг подій на полі. Більше того, команді Юрія Мороза вдалося розвинути успіх, забивши п'ятий гол. Шулянський прострілив з лівого флангу в район лінії штрафного майданчика, звідки Білошевський в один дотик пробив у нижній кут воріт! 0:5! Лише під кінець зустрічі номінальним господарям вдалося відіграти один гол зусиллями Байдала, який чітко реалізував пенальті.

У підсумку, Динамо здобуває впевнену перемогу і продовжує одноосібно лідирувати в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 33 очки після 12 турів.

Нагадаємо, свій наступний матч у рамках першості дублером Динамо проведе 11 грудня. У рамках 13 туру чемпіонату команда Юрій Мороза зустрінеться з Колосом