Манчестер Сіті повторно обіграв Боруссію та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Команда Гвардіоли за вихід у фінал посоперничає із ПСЖ.

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на виїзді переміг Боруссію з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал турніру.

Перший тайм виграли німці, і у разі перемоги 1:0 саме вони проходили б далі. За Борусію відзначився Джуд Беллінгем, ставши другим наймолодшим автором голу в плей-офф ЛЧ в історії.

Однак у другій половині гри команда Пепа Гвардіоли забила два м'ячі і зуміла перемогти. Спочатку з пенальті відзначився Ріяд Марез, а потім гол забив Філ Фоден.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин і відіграв повний поєдинок.

Нагадаємо, перший матч між Манчестер Сіті та Боруссією також завершився з рахунком 2:1 на користь Городян. У півфіналі ЛЧ манкуніанці зіграють проти ПСЖ, який пройшов Баварію. У паралельному матчі 1/2 фіналу зустрінуться Челсі та Реал.