Вільярреал зіграв унічию з Арсеналом у матчі-відповіді і вийшов у фінал Ліги Європи

Жовта субмарина зустрінеться з Манчестер Юнайтед у вирішальному поєдинку турніру.

Вільярреал на виїзді зіграв унічию з Арсеналом у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи. У першому поєдинку Жовта субмарина перемогла Каноніров із рахунком 2:1.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними ударами Самуеля Чуквуезе та П'єра-Емерика Обамеянга. Після перерви Каноніри продовжували шукати щастя біля воріт суперника, але забити гол господарям поля не вдалося. Як підсумок, нічия 0:0.

Вільярреал за сумою двох зустрічей вийшов у фінал Ліги Європи, де зіграє проти Манчестер Юнайтед. Червоні дияволи у півфіналі впоралися з Ромою 6:2, 2:3.

Фінал Ліги Європи відбудеться у Гданську 26 травня. Поєдинок зможуть відвідати 9500 уболівальників.