Іспанці розбили бельгійців у пух і порох

Збірна Іспанії розгромила команду Бельгії (5:0) у матчі відбірного циклу чемпіонату світу-2010 групи 5.

Початок розгрому поклав Давид Сільва: Вілья знайшов Сільву на лінії штрафного майданчика, який без проблем поклав м'яч у дальній кут воріт.

Відразу після перерви Давид Вілья зробив рахунок 2:0: опинившись на лінії штрафного майданчика, Вілья легко пішов від Ванден Борре і влучним ударом вразив дальній кут.

Хвилину через рахунок став просто непристойним: Вілья опинився з м'ячем на лівому кутку штрафного майданчика, виконав простріл у район одинадцятиметрової позначки, де знаходився Піке, який у два торкання переправив м'яч під ліву штангу.

Ближче до середини тайму Сільва дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика оформив дубль. Ну а крапку в матчі поставив Вілья: Фабргеса та Давид виявилися практично одні біля воріт суперника, перший відпасував на другого, Вільє залишалося лише закотити м'яч у порожні ворота.

В інших двох матчах групи було зафіксовано такі результати: Вірменія - Боснія та Герцеговина - 0:2, Туреччина - Естонія - 4:2.

Турнірне становище групи 5 виглядає так: Іспанія – 21, Боснія і Герцеговина – 15, Туреччина – 11, Бельгія – 7, Естонія – 5, Вірменія – 1.