«Штуттгарт» та «Уніря» розійшлися миром

Німецький Штутгарт у рамках 2-го туру групового раунду Ліги Чемпіонів зіграв виїзну нічию з румунським клубом Уніря (1:1).

Німці відкрили рахунок уже на 6-й хвилині матчу. Захисник Штуттграта програв боротьбу за верховий м'яч на лінії чужого штрафного майданчика, але снаряд вдало відскочив до Тащі, який, опинившись віч-на-віч, відправив його у ворота — 0:1.

Забивши швидкий гол, німецький клуб відчув себе комфортніше та заграв впевненіше. Незабаром гості потроху почали надавати територіальну перевагу, змушуючи суперника розкриватися. Уніря ж осіла на своїй половині, поки Штуттгарт чекав на можливості для проведення фатальної контратаки.

Господарі зуміли зрівняти рахунок на перших хвилинах другого тайму. Варга підібрав м'яч у правій зоні штрафного майданчика, пішов убік від захисника і завдав найточнішого удару в дальній кут — 1:1.

Пропущений м'яч підштовхнув німецький клуб до активних дій. Завдав кілька небезпечних ударів по воротах російський форвард Павло Погребняк, який до того не дуже помітний на полі. Обидві команди мали шанси збільшити рахунок, але скористатися ними не змогли. До кінця матчу сил у суперників майже не залишилося, і останні 10 хвилин матчу команди відверто догравали, завершивши зустріч із рахунком 1:1.

Турнірне становище у групі G виглядає так: Севілья - 6 очок, Штуттгарт - 2, Уніря - 1, Глазго Рейнджерс - 1.