АПЛ 10-й тур: «Блекпул» переграв «Вест Бромвіч»

В англійській Прем'єр-лізі відбувся заключний матч 10 туру.

Блекпул на своєму полі втримав переможний рахунок у протистоянні з Вест Бромвічем - 2:1.

Вихід цього поєдинку багато в чому визначило раннє видалення у складі гостей, які вже на 11-й хвилині залишилися без Пабло Ібаньєза, до того ж у їхні ворота був призначений пенальті, який реалізував Чарлі Адам – 1:0.

Груба гра футболістів Вест Бромвіча призвела до того, що команда, в якій тепер виступає екс-форвард Локомотива Пітер Одемвінгіє, вже на 30-й хвилині залишилася вдев'ятьох – побачив перед собою червоне світло Гонсало Хара.

Не дивно, що після перерви Блкпул скористався чисельною перевагою – на 63-й хвилині відзначився Люк Варні.

За п'ять хвилин до фінального свистка Вест Бромвіч примудрився відіграти один гол після точного удару Юссуфа Мулумбу, який і встановив остаточний рахунок – 2:1.

Незважаючи на поразку, Вест Бромвіч залишився на шостому місці, тоді як Блекпул, набравши три пункти, піднявся одразу на вісім позицій і тепер – 9-й.