"Тоттенхем" обіграв "Інтер". Павлюченко взяв участь

Лондонський Тоттенхем на своєму полі здобув перемогу над міланським Інтером (3:1) у матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Шпори чудово провели першу половину зустрічі та старт другого тайму, де двічі розписалися у воротах свого суперника.

Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму. Бейл з лівого флангу атаки, знайшов на підступах штрафного майданчика Модріча, той, обігравши Мунтарі, видав чудовий пас на Рафаеля ван дер Варта, який без проблем реалізував свій вихід один на одні.

Другий м'яч шпори провели на 61-й хвилині матчу. Бейл здійснив свій традиційний рейд лівим флангом атаки, дійшов до лицьової і виконав простріл уздовж воріт, який успішно в боротьбі із захисником замкнув Пітер Крауч.

Після другого м'яча Тоттенхем повністю віддав ініціативу своєму супернику, за що й поплатився. За десять хвилин до закінчення поєдинку "Інтер" скоротив відставання в рахунку. Самюель Ето`О, перебуваючи на лівому краю штрафного суперника, за рахунок індивідуальної майстерності обіграв Хаттона і по дузі поклав м'яч у дальній кут воріт.

Точку в матчі поставив росіянин Роман Павлюченко, який вийшов на заміну замість Пітера Крауча. Бейл пройшов флангом, виконав простріл, Роману залишалося тільки не промахнуться.