«Бенфіка» - «Ліон» та 7 м'ячів на двох

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Бенфіка на своєму полі виграла з перевагою в один гол у французького Ліона – 4:3.

Перший гол у ворота Льоріса влетів на 20-й хвилині: після передачі з флангу відзначився Алан Кардек - 1:0. На 32-й хвилині подвоїв перевагу господарів поля Коентрау, який торкався замкнутого закидання до штрафного майданчика – 2:0. За пару хвилин до перерви Бенфіка практично зняла питання щодо переможця – Хаві Гарсія виявився найрозумнішим у чужому штрафному майданчику і зробив рахунок 3:0 на користь своєї команди.

Після перерви команди обмінялися небезпечними моментами, після чого успіх знову посміхнувся Бенфіці. На 67-й хвилині після пасу Мартінша другий гол у свій актив записав Коентрау – 4:0.

Тільки після цього Ліону вдалося засмутити супротивника. При цьому французи були близькі до того, щоб врятувати матч. На 75-й хвилині відзначився Гуркюфф, на 85-й – Гоміс, а вже доданий час змусив понервувати господарів Ловрен.

Незважаючи на поразку, Ліон з 9-ма пунктами продовжує лідирувати в групі В, Бенфіка, набравши 6 очок, займає третій рядок.