Челсі знову громить Спартак

Лондонський Челсі здобув перемогу над московським Спартаком (4:1) у домашньому матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі F.

У першому таймі червоно-білі виглядали впевнено, не лише обороняючись від швидких атак Челсі, але влаштовуючи небезпечні вилазки на половину поля суперника. Тим не менше, моментів лондонці створили більше.

На 15-й хвилині Анелька дуже небезпечно прострілював на Коула, але не дістався гравець і Дікань забрав м'яч у руки. Через хвилину Анелька прискорився лівим флангом, змістився до центру і пробив - лічені сантиметри розділили м'яч і ворота.

На 38-й хвилині матчу Алекс непогано за задумом давав нас на хід Веллітону, але Чех вчасно вийшов із воріт і вибив м'яч в аут. А на останніх хвилинах першого тайму, після навісу з кутового на ближню, Іванович пробив головою, а Алекс не влучив по порожніх воротах у боротьбі із захисниками з трьох метрів.

У другому таймі лондонці помітно додали і на 50-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Захисник упустили Ніколя Анелька у штрафному майданчику, пішла передача від Калу, і француз у ближньому бою переграв Диканя, що вийшов з воріт, - 1:0.

А на 62-й хвилині у ворота Спартака був призначений пенальті - Дрогба опинився на газоні після того, як отримав по ногах від Макєєва. Сам постраждалий і реалізував одинадцятиметровий, хоча Дикань ледь не витягнув м'яча у лівому кутку воріт – 2:0.

Усього чотири хвилини минуло і Челсі довів рахунок до великого – навіс з правого флангу від Дрогба, Іванович вдало вибрав позицію і головою пробив точно в кут – 3:0.

Лондонці продовжували довити, і лише майстерність Диканя рятувала Спартак від збільшення рахунку. А на 87-й хвилині москвичі розмочили рахунок – Баженов роздрукував ворота Чеха після передачі Веллітона – 3:1.

І вже в доданий час Челсі все ж таки зробив рахунок розгромним. Після метушні у штрафному майданчику Спартака м'яч відскочив на Івановича, який розстріляв Диканя – 4:1.