"Зеніт" утримав перемогу над "Хайдуком"

Пітерський Зеніт здобув перемогу над Хайдуком у виїзному матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи групи G.

Пітерці постаралися заволодіти ініціативою у матчі з перших хвилин, але до небезпечних моментів справа не доходила. А на 23-й хвилині Малафєєва перевірив Хайдук - пройшов гарний пас у штрафну на вихід Вукушичу, Анюков у підкаті підстрахував. Томасов був першим на підборі, був небезпечний удар, але Малафєєв перевів на кутовий.

А на 32-й хвилині Зеніт відкрив рахунок - Розіна від кутового прапорця з правого флангу зробив передачу в центр, Мейра пробив головою, Субашич дивом вибив м'яч буквально зі стрічки, натомість Іонів на добиванні завершив атаку потужним ударом - 1:0.

На 45-й хвилині Анюков набрав хорошу швидкість по флангу, виконав простріл у центр, Іонов хитро пропустив м'яч, і Розіна відразу розстрілював ворота хорватів, але врятував Субашич.

А на перших хвилинах другого тайму Зеніт подвоїв перевагу. На 46-й хвилині було призначено пенальті у ворота Хайдука. Бухаров отримав м'яч у штрафному майданчику суперника, прибрав його під себе та змусив Стрінчича сфолити на собі. Одинадцятиметровий упевнено реалізував Хусті – 2:0.

А через чотири хвилини у ворота господарів було призначено ще одного пенальті. Хусті отримав м'яч у штрафному майданчику суперника, вправно прокинув його повз захисника, і Бульят зачепив за ногу угорця. Пробувати зголосився Розіна, і його удар голкіпер парирував, але італієць встиг на добивання і встромив м'яч під поперечину – 3:0.

Добившись значної переваги, пітерці розслабилися і пропустили випад Хайдука на 68-й хвилині. Пройшов навіс з лівого флангу, Любичич прийняв м'яч, розвернувся і вразив ворота Малафєєва, який навіть не ворухнувся – 3:1.

Забитий м'яч надихнув господарів, тоді як пітерці постаралися заспокоїти хід гри. Проте на 82-й хвилині Хайдук скоротив залишення до мінімуму. Спочатку Малафєєв витяг важкий м'яч із ближнього кута, після того, як Вукушич пробив з-під Мейри. Але після розіграшу кутового з правого флангу Малафєєв невдало зіграв руками, м'яч відскочив до Вукушича, який відправив його до порожнього ближнього кута – 3:2.

Тим не менш, Зеніт зумів відстояти рахунок, що влаштовує його – 3:2.

У паралельному матчі групи G грецький АЕК зіграв унічию з Андерлехтом (1:1).

АЕК відкрив рахунок на 49-й хвилині – пенальті реалізував Ісмаель Бланко. Зрівняли гості на 55-й хвилині – ворота вразив Ян Полак.