"Арсенал" мінімально поступився "Ньюкаслу"

У матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал на своєму полі поступився Ньюкаслу - 0:1.

У першому таймі гра проходила під диктовку Арсеналу, який мав кілька можливостей відкрити рахунок, але спочатку гостей врятувала поперечина, а згодом чудову реакцію продемонстрував голкіпер. Саме тому дивно, що на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь Ньюкасла. На 45-й хвилині Енді Керролл скористався помилкою Лукаша Фаб'янські та переправив м'яч уже у порожні ворота.

На початку другого тайму Тео Волкотт двічі пробив у перекладину. Надалі Сорокам вдалося стримати атаки суперника, внаслідок чого рахунок так і не змінився до фінального свистка.

Таким чином, Арсенал упустив можливість зрівнятися за кількістю очок з МЮ, що розташувалася на другому рядку. А ось Ньюкасл після цієї перемоги з 17 очками вийшов на 5 місце.