"Ліверпуль" повертається з перемоги над "Челсі"

"Ліверпуль" на рідному "Енфілд Роуд" обіграв лондонський "Челсі" з рахунком 2:0 у матчі 11-го туру чемпіонату Англії.

Вихід матчу було вирішено ще в першому таймі, в якому двічі у воротах Петра Чеха розписався Фернандо Торрес.

Свій перший м'яч іспанець забив через 11 хвилин після початку поєдинку. Асистував Торресу Дірк Кейт, який повернувся в дію після травми кісточки. Голландець з глибини поля виконав шикарний закид на правий кут штрафного майданчика, куди набігав Торрес, той першим торканням приборкав м'яч, а другим прокинув повз Чеха, що вийшов з воріт. Не змогли перешкодити Торресу ні підкат Ешлі Коула, ні Джон Террі, що висів у нього на плечах.

Другий м'яч Торрес забив під завісу тайму. Ешлі Коул обрізався в центрі поля, м'яч підхопив Рауль Мейрелеш, який довго не думаючи відразу ж доставив його на лівий фланг атаки Торресу, той увійшов у штрафний майданчик, пішов трохи в центр і поклав снаряд у дальній кут воріт. Без шансів для Чеху.

У другому таймі Ліверпуль віддав гру синім, які мали, як мінімум, два стовідсоткові моменти для взяття воріт. У першому Ліверпуль від вірного гола врятував Пепе Рейна, який зумів відбити удар з лінії воротарського майданчика у виконанні Флорана Малуда. У другому за Ліверпуль після удару у виконанні Ніколя Анелька та невеликого рикошету зіграла поперечина.

Ліверпуль наприкінці поєдинку міг забивати третій м'яч у ворота Челсі, але аргентинець Максі Родрігес не зумів як слід розпорядитися м'ячем під час виходу віч-на-віч.

Ліверпуль на даний момент, маючи у своєму активі 15 очок, займає сьомий рядок турнірної таблиці. Челсі має 25 очок і перше місце. У Манчестер Юнайтед, який йде другим, на два бали менше.