"Рубін" вирвав нічию у "Спартака" на 94 хвилині

У заключному матчі 27 туру чемпіонату Росії московський Спартак на виїзді розійшовся миром з Рубіном - 1:1.

У першому таймі команди відверто змушували нудьгувати глядачів, граючи, як кажуть, без воріт. Проте за п'ять хвилин до перерви вибухнув черговий гол Веллітон. Форвард Спартака, отримавши пас від Ібсона, вискочив віч-на-віч з Рижиковим і метрів з 13-ти пробив точно між ніг голкіперу – 0:1.

Після 15-хвилинного відпочинку суперники продовжили в тому ж ключі: на полі було значно більше боротьби, ніж конструктивних дій. Коли здавалося, що Рубін таки програє гостям з Москви на своєму полі, казанців врятував Сергій Корніленко: Рязанцев вкинув м'яч через бічний у штрафний майданчик, Медведєв потилицею продовжив політ м'яча, а білоруський форвард перестрибнув Пареху і з лінії воротарського точно пробив головою - 1: 1.

Тепер в активі Спартака 47 очок і третє місце, Рубін же вийшов на друге місце, випередивши на один пункт ЦСКА, який у середу зіграє із Зенітом.

Російська Прем'єр-Ліга. 27-й тур

"Рубін" - "Спартак" М - 1:1
Голи: Веллітон, 41 (0:1); Корніленка, 90+4 (1:1).

За підсумками раунду московський "Спартак" із 47 балами посідає - 4-те місце слідом за Зенітом (63 очки), Рубіном (55) та ЦСКА (54).