"Челсі" мінімально обіграв "Фулхем"

Завершилися шість матчів 12 туру чемпіонату Англії.

Лондонський Челсі на рідному Стемфорд Брідж обіграв у дербі лондонський Фулхем (1:0). Перемогу синім приніс Майкл Ессьєн, який повернувся в дію після травми. На 30-й хвилині матчу гравець збірної Гани головою виправив м'яч у ворота після флангового навісу у виконанні Саломона Калу. Зазначимо, що зустріч Челсі догравав удесятьох: червону картку під саму завісу зустрічі отримав Майкл Ессьєн. Росіянин Юрій Жирков відіграв за Челсі весь матч.

Лондонський Арсенал завдяки дублю Маруана Шамаха (1-а та 90-а хвилини матчу) обіграв на виїзді Вулверхемптон (2:0). Росіянин Андрій Аршавін з'явився на футбольному полі з перших хвилин та відіграв весь матч.

Ліверпуль на виїзді зіграв унічию з Віганом (1:1). На гол Фернандо Торреса (7) Віган відповів голом у виконанні Уго Родальєгі (52).

В решті матчів були зафіксовані наступні результати: Астон Вілла - Блекпул - 3:2 (1:1), Вест Хем - Вест Бромвіч - 2:2 (1:1), Ньюкасл - Блекберн - 1:2 (0: 1).

Лідером національної першості на даний момент є лондонський Челсі, в активі якого 28 очок. Арсенал із 23 балами йде на третє місце. Ліверпуль із 16 на сьомому. Аутсайдери чемпіонату Віган (11), Вулверхемптон (9) та Вест Хем (8).