"Рубін" втрачає очки у матчі з "Динамо"

Казанський Рубін зіграв унічию з московським Динамо (2:0) у виїзному матчі 28 туру російської Прем'єр-ліги.

Динамівці володіли ініціативою у першому таймі і на 24-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Воронін з лівого флангу подав у центр штрафного майданчика, Боккетті затримався, через що штучний офсайд не вийшов, а Єпуряну без перешкод потилицею пробив у дальній кут з восьми метрів – 1:0.

На 36-й хвилині був швидкий випад Динамо, Воронін і Самедов загострювали гру, Семшов з розвороту несильно пробив у дальній кут з 10-ти метрів, а Кураньї головою в падінні вніс м'яч у сітку – 2:0.

>

Наприкінці першого тайму вдалося гостро відповісти і казанцям. На 39-й хвилині Калешину дали прийняти м'яч на правому кутку воротарського майданчика, хавбек коротко обіграв Єпуряну і пробив по воротах - Шунін скоротив дистанцію і парирував. А на 44-й хвилині Навас пробив головою з семи метрів у перекладину.

Другий тайм Рубін почав дуже активно, і вже на 48-й хвилині Кузьмін ефектно пройшов правим флангом і точно прострілив у центр штрафного майданчика, де Нобоа ніхто не заважав підправити м'яч у дальній кут воріт – 2:1.

Натхнені успіхом, казанці пішли вперед, і на 65-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок - після провалу в опорній зоні Динамо, Нобоа без перешкод з лінії штрафного майданчика вбив м'яч у правий нижній кут - 2:2.

За кілька хвилин казанці втратили шанс вийти вперед. Касаєв пофінтив на лівому краю штрафного майданчика, сильно прострелив у воротарський майданчик, а Корніленко з двох метрів примудрився пробити вище воріт.

Кінцівка матчу пройшла у жорсткій боротьбі, але без гострих моментів. Лише на 90-й хвилині матчу Самедов зі штрафного закрутив м'яч у ближню дев'ятку, кіпер не дотягувався, але снаряд ковзнув штангою і полетів геть.

Після цього матчу Рубін на 3-му рядку - 56 очок, а Динамо на 7-му місці - 39 очок.