"Челсі" програв "Бірмінгему"

У 14-му турі чемпіонату англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі в гостях поступився Бірмінгему з рахунком 0:1.

З перших хвилин підопічні Карло Анчелотті захопили ініціативу і вже на восьмій хвилині могли відкривати рахунок, проте Дідьє Дрогба не зміг реалізувати вихід наодинці з голкіпером. А ось Бірмінгем своїм шансом скористався. На 19-й хвилині Ларссон навісив у штрафний майданчик, Камерон Джером скинув м'яч у район точки, звідки Лі Бойєр завдав удару, з яким Петро Чех не зміг впоратися – 1:0.

У середині першого тайму Дрогба знову не вдалося переграти Бена Фостера, який у неймовірному стрибку відбив удар івуарійця. За кілька хвилин воротар господарів врятував свої ворота після пострілу Ешлі Коула. За п'ять хвилин до перерви Бірмінгем після удару того ж Дрогба врятувала поперечина.

У другому таймі Челсі продовжив чинити тиск на ворота суперника, але витягти з цього хоча б якусь користь не вдалося.

Таким чином, після другої поразки поспіль Челсі вже не одноосібний лідер, тепер Сині з 28 очками ділять перше місце з МЮ. Бірмінгем завдяки цій перемозі піднявся на 12-те місце.