"Барселона" відвантажила 8 м'ячів у відповідь у ворота "Альмерії"

Каталонська Барселона в матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді в пух і прах рознесла Альмерію, забивши у ворота господарів вісім м'ячів - 8:0.

Доля матчу фактично була вирішена в першій половині першого тайму, в якій ворота Альмерії поразу вразили Ліонель Мессі (17-а хвилина зустрічі) та Андрес Іньєста (19).

Потім був автогол у виконанні Сантьяго Акасьете (27), гол Педро Родрігеса (35) та гол Ліонеля Мессі (37).

У другому таймі дубль зробив Боян Кркіч (62, 73), який з'явився на полі на 56-й хвилині зустрічі замість Педро Родрігеса, ще один гол забив невтомний Мессі (67).

Барселона набрала 31 очко та очолила турнірну таблицю національної першості Іспанії. В активі Альмерії 9 очок та третя позиція знизу. Мадридський Реал, який має в своєму активі 29 очок і зараз на другому етапі турнірної таблиці, свій матч 14-го туру проведе вдома проти Атлетика з Більбао.