"Шахтар" дав бій "Партизану"

Донецький Шахтар обіграв на виїзді сербський Партизан (3:0) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший тайм команди провели на рівних. Лише місцями господарі виглядали краще за гостей, але на рахунку це ніяк не відобразилося.

У другому таймі Шахтар тричі розписався у воротах Партизана. Рахунок у матчі на 52-й хвилині зустрічі відкрив Тарас Степаненко, який відзначився після розіграшу кутового.

Подвоїв перевагу гірників на 59-й хвилині матчу Жадсон, який з району одинадцятиметрової позначки успішно замкнув фланговий простріл у виконанні Даріо Срни.

Точку в матчі поставив Едуардо, який вийшов на заміну на 62-й хвилині зустрічі замість Дугласа Кости. Натуралізований хорват з лінії воротарського замкнув простріл уздовж воріт від Вілліана.

Після 5-ти турів становище команд у групі H виглядає так: Шахтар - 12 очок, Арсенал - 9 очок, Брага - 9 очок, Партизан - 0 очок.

У заключному турі групового етапу Шахтар удома прийме Брагу, Арсенал на Емірейтс зіграє з Партизаном. Обидва матчі відбудуться 8 грудня.