"Арсенал" програє, а "Шахтар" стає лідером

Лондонський "Арсенал" поступився на виїзді португальській "Бразі" (0:2) у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Гра проходила здебільшого під диктування гостей із Лондона. Господарям вдавалося періодично небезпечно контратакувати. Арсенал свої моменти використати не зумів, тоді як Брага своїх шансів не прогавила.

На 83-й хвилині матчу гостей засмутив Лейте Матеус. Втікши в контратаці форвард Брагі перекинув м'яч у ворота повз Лукаша Фабіанскі, що вийшов до нього на зустріч.

На третій доданій хвилині до матчу Лейте Матеус записав на свій рахунок дубль.

Після 5-ти турів становище команд у групі H виглядає так: Шахтар - 12 очок, Арсенал - 9 очок, Брага - 9 очок, Партизан - 0 очок.

У заключному турі групового етапу Арсенал удома прийме Партизан, а Брага на виїзді зіграє із Шахтарем. Обидві ігри відбудуться 8 грудня.