"Валенсія" розгромила "Бурсаспор"

Іспанська Валенсія розгромила Бурсаспор (6:1) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 15-й хвилині було призначено пенальті у ворота гостей! Адуріц обіграв Ердогана, і капітан гостей зрубав нападаючого у штрафному майданчику. Одинадцятиметровий реалізував Мата – 1:0.

А на 19-й хвилині Албельда перехопив м'яч, відпасував Адуріцу на кут штрафного майданчика. Нападник витяг на себе захисника і викотив м'яч Мате, а той у розріз між захисниками на вихід Сольдадо. Удар у дальній верхній кут – 2:0.

На 30-й хвилині Альба обігрався у стінку з Мата, Хорді увійшов до штрафного майданчика, прострілив і Адуріц з ходу увігнав м'яч по перекладину – 3:0.

На 36-й хвилині Хоакін отримав м'яч у штрафному майданчику, розгойдав захисника, другого прибрав фінтом і найкрасивішим обвідним ударом направив м'яч у дальню дев'ятку - 4:0.

На 53-й хвилині зловили на контратаці господарі поля гостей. Хоакін витримав паузу, дочекався ривка партнера та покотив м'яч на вихід. Сольдадо обігравши воротаря в падінні послав м'яч під поперечину – 5:0.

Свій гол престижу гості забили на 69-й хвилині Йілдірім отримав м'яч на фланзі, розгойдав Кошту, на помилковому замаху пішов від нього та прострілив у штрафний майданчик, де Баталья замкнув дальню штангу – 5:1.

А на 78-й хвилині дальня передача від воротаря пішла на хід Мата, нападник у стрибку носком бутси продовжив політ м'яча на хід Алехандро Домінгесу, який чудово спіймав м'яч підйомом і неперевершено пробив повз воротаря – 6:1.

Після цього матчу МЮ на першому рядку – 13 очок, Валенсія на другому місці – 10 очок, Глазго Рейнджерс на 3 місці – 5 очок, а Бурсаспор на останньому місці – 0 очок.