Торрес забив і Челсі виграв

Лондонський Челсі на Стемфорд Брідж обіграв лондонський Вест Хем (3:0) у матчі 34-го туру чемпіонату Англії.

Рахунок у матчі було відкрито на 44-й хвилині зустрічі. Дрогба запустив лівим флангом атаки Коула, той дійшовши до лінії штрафного майданчика прострілив на Лемпарда, який на сто відсотків скористався своїм шансом.

Другий м'яч Челсі забив на 84-й хвилині матчу. Анелька проникаючим пасом знайшов у штрафному майданчику Торреса, іспанець технічно пішов від захисника і поклав м'яч у лівий від себе кут воріт. Зазначимо, що цей гол став першим в активі Торреса за Челсі.

Точку ж у матчі під саму завісу зустрічі поставив Малуда.

Зазначимо, що росіянин Юрій Жирков весь матч просидів на лаві запасних.

Челсі на даний момент, маючи у своєму активі 67 очок, посідає другий рядок турнірної таблиці, відстаючи від лідера національної першості МЮ на 6 пунктів. В активі Вест Хема 32 очки та останнє місце.