Дзагоєв приніс збірній Росії перемогу над Словаччиною

Збірна Росії здобула перемогу над командою Словаччини (1:0) у виїзному матчі 9-го туру відбірного турніру Євро-2012 у групі B.

З початку першого тайму росіяни постаралися опанувати ініціативу. Кілька разів здалеку непогано пробивав Роман Павлюченко, розраховуючи на дощ та непередбачуваність м'яча. На 26-й хвилині Аршавін продерся повз усіх захисників, увійшов до штрафного майданчика, обіграв там Губочана і, опинившись віч-на-віч з Мухою, пробив точно в кіпера.

Кінцівка тайму залишилася за господарями, які щоразу мучили російську оборону. На 38-й хвилині Гамшик видав дивовижну передачу до штрафного майданчика на Стоха, Малафєєв знову невпевнено вийшов і відбив перед собою воротарський м'яч, але захисники розрядили обстановку.

Після перерви збірна Росії помітно додала. На 53-й хвилині Аршавін чудово пішов від опіки Кархана на вході до штрафного майданчика і потужно пробив низом у ближній кут, Муха врятував команду, вибивши на кутовий.

На 67-й хвилині Дзагоєв обіграв на лівому краю поля Йендрішека, увійшов у штрафний майданчик і прострілив на вільного Широкова, який з десяти метрів не зумів потрапити по порожніх воротах.

На 71-й хвилині Дзагоєв наважився на удар метрів із двадцяти п'яти, м'яч влучив у ногу Дюріце та перелетів за спину Мусі у сітку воріт - 1:0.

Наприкінці другого тайму словаки знову перехопили ініціативу, але збірна Росії утримала мінімальну перевагу, практично вирішивши завдання виходу на Євро-2012.