«Барселона» забила три м'ячі у ворота «Расінга»

Каталонська Барселона у домашньому матчі 7-го туру іспанської Прімери впевнено обіграла Расінг - 3:0.

Перший гол у поєдинку було забито на 11-й хвилині. Ліонель Мессі пройшов правим флангом, віддав пас на Андреса Іньєсту, півзахисник повернув м'яч аргентинцю, який гарно обіграв захисника та воротаря, після чого забив м'яч у порожні ворота – 1:0.

На 26-й хвилині Хаві, перебуваючи в центрі штрафного майданчика, головою замкнув навісну передачу від Педро – 2:0.

А на 67-й хвилині Іньєста, обігравши кількох захисників Расінга, пробив у штангу, м'яч відскочив до Мессі, якому нічого не залишалося робити, як оформити дубль у матчі – 3:0.

Завдяки цій перемозі Барселона повернула собі перше місце у турнірній таблиці – 17 очок, Расінг опустився на 18-е місце – 4 очки.