ЦСКА розгромив Трабзонспор

Московський ЦСКА розгромив турецький Трабзонспор (3:0) у домашньому матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі Ст.

Початок першого тайму протікав досить нервово. ЦСКА володіли ініціативою, проте перші небезпечні моменти створили гості. На 11-й хвилині з правого кута поля пішов навіс на ближній кут воротарського майданчика, звідки Гомес Аланзіньо з-під Олексія Березуцького пробивав головою - м'яч пролетів за міліметри від ближньої стійки.

А на 19-й хвилині Аланзіньо летів на верховий м'яч, але влучив ногою в Габулова, снаряд відскочив до Алтинтопа, який бив по порожніх воротах, але Ігнашевич врятував, вибив м'яч.

Рахунок було відкрито на 29-й хвилині. Вагнер та Думбія розірвали оборону гостей, що складається із чотирьох захисників. Сейду віддав передачу на Вагнера, той прийняв снаряд і п'ятою відправив м'яч на лінію штрафного майданчика, звідки Думбія вискочив на побачення з Зенгіном і спокійно переграв – 1:0.

У другому таймі армійці додали. На 47-й хвилині з правого флангу Алан Дзагоєв прострілив у центральну частину чужого штрафного майданчика, Вагнер Лав промахнувся по м'ячу, внаслідок чого той полетів у ноги Зорану Тошичу, який з шести метрів пробив вище за поперечину.

А на 76-й хвилині Сейду Думбія розігнав контратаку, виконав передачу на правий кут штрафного майданчика, звідки в дотик навісив ближче до дальньої стійки Вагнер Лав, а Олександр Цауня замкнув навіс ударом з лівої ноги в ближній кут – 2:0.
/>
І вже на 86-й хвилині Думбія отримав м'яч на лінії штрафного майданчика, обіграв захисника і спокійно реалізував вихід віч-на-віч – 3:0.

Після цього матчу ЦСКА посів перше місце у групі В з 4 очками, відсунувши Трабзонспор, у якого також 4 очки, на другий рядок.

ЦСКА (Росія) – Трабзонспор (Туреччина) – 3:0 (1:0, 2:0)
Голи: 1:0 – Думбія (29), 2:0 – Цауня (76), 3:0 – Думбія (86).

ЦСКА: Габулов, О.Березуцький, Федотов, Ігнашевич, В.Березуцький, Алдонін, П. Мамаєв (Шемберас, 70), Дзагоєв, Тошич (Цауня, 62), Вагнер Лав, Думбія (Рахіміч, 87).
Трабзонспор: Зенгін, Челюстка, Гірай, Гловацький, Чех (Сапара, 75), Кольман, Балчі, Аланзіньо (Павло Брожек, 46), Зокора, Межеєвський, Х. Алтинтоп (Акгюн, 90). br />
Попередження: П. Мамаєв (15), Гловацький (22), Зокора (42), Кольман (74).