"Реал" убиває французький футбол в особі "Ліона"

Мадридський Реал удома здобув впевнену перемогу над французьким Ліоном (4:0) у матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Початок розгрому поклав колишній гравець Ліона Карім Бензема. Після подачі з кутового м'яч дійшов на дальню штангу, де ніким неприкритому Бензему залишалося тільки відправити його до воріт.

Подвоїв свою перевагу Реал відразу після перерви. Цього разу у воротах французької команди розписався Самі Хедіра.

На 55-й хвилині зустрічі рахунок став 3:0. Удар Месута Озіла з кута штрафної площі виявився таким, що не береться для Уго Льоріса.

Точку в матчі поставив Серхіо Рамос, який відзначився на 81-й хвилині після подачі з кутового.

У паралельному матчі групи D амстердамський Аякс на виїзді обіграв загребське Динамо (2:0).

Положення команд у групі D на даний момент виглядає наступним чином: Реал – 9 очок, Аякс – 4 очки, Ліон – 4 очки, Динамо (Загреб) – 0 очок.