Дубль Ібрагімовича допоміг "Мілану" обіграти "Рому"

У виїзному матчі 10-го туру італійської Серії А Мілан узяв гору над Ромою - 3:2.

Перший гол було забито на 17-й хвилині. Півзахисник Мілана Альберто Аквілані з правого флангу зробив навіс у штрафний майданчик, де Златан Ібрагімович чарівно пробив головою по воротах.

Римській команді вдалося відігратися на 28 хвилині. Хавбек Роми Міралем П'янич подав з кутового в район 11-метрової позначки, де найквапливіше виявився Ніколас Бурдіссо.

Проте радість джалороссі була недовгою. На 30-й хвилині Алессандро Неста головою відправив м'яч у ворота Мартена Стекеленбурга після подачі з кутового Робіньо.

На 78-й хвилині Ібрагімович знову після подачі Аквілані і знову головою відправив м'яч у лівий кут воріт.

Єдине, що встигли зробити футболісти Роми – скоротити відставання до мінімуму. На 88-й хвилині Ламела з лінії штрафного майданчика пробив по воротах, Аб'ятті відбив удар, але м'яч виявився у Кркіча, який і добив його у ворота.

Зазначимо, що в цьому матчі було видалено Кевін-Прінс Боатенг за розмови з арбітром, а наприкінці зустрічі червону картку отримав і наставник Мілана Массіміліано Алегрі.

Завдяки перемозі Мілан вийшов на перше місце у турнірній таблиці – 17 очок, Рома залишилася на 10-му місці – 11 очок.

У ще одному матчі ігрового дня Катанія несподівано взяла гору над Наполі - 2:1.