Лаціо у меншості переграв Чезену

Римський Лаціо на своєму полі здобув перемогу над Чезеною (3:2) у матчі 23 туру італійської Серії А.

На 14-й хвилині пара центральних захисників господарів не встигла за парою центральних нападаючих Чезени - Яквінта розігнав контратаку, прострілив на Муту, який з-під Дзаурі відправив м'яч у ворота - 0:1.

На 33-й хвилині Абдулай Конко завалив Лаціо Адріана Муту, який тікав на ворота, за що отримав червону картку і пенальті у свої ворота. Одинадцятиметровий реалізував Яквінта – 0:2.

На 53-й хвилині Ернанес скоротив відставання господарів після передачі від Клозе, потужно пробивши у верхній кут воріт Чезени - 1:2.

На 60-й хвилині Матузалем навісив, Клозе головою скинув м'яч у бік до воріт, де опинилися Козак та Луліч. Козак залишив м'яч партнеру та Сенад з легкістю відправив м'яч у ворота – 2:2.

А на 63-й хвилині вже Лібор Козак виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника після розіграшу кутового - 3:2.

Після цього матчу Лаціо на 3-му рядку – 42 очки, а Чезена на 19-му місці – 16 очок.