Зеніт вирвав перемогу у Бенфіки

Пітерський Зеніт на своєму полі здобув перемогу над португальською Бенфікою (3:2) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Португальці відкрили рахунок на 20-й хвилині - непоганий штрафний вийшов у гостей. З ударом Кардосо Жевнов упорався, відбив перед собою, а ось захисники не підчистили перед воротами, і Максимільяно Перейра впевнено зіграв на добиванні - 0:1.

А на 27-й хвилині Губочан з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик, і Широков у дотик із центральної зони перевів м'яч у дальній кут — 1:1.

Після перерви Сергій Семак вийшов на поле замість Костянтина Зирянова, а на 66-й хвилині Кануннікова замінив Володимир Бистров.

Заміни Спаллеті спрацювали на 72-й хвилині, коли пітерці провели блискавичну контратаку. Кержаков п'ятою від лицьової віддав на Бистрова, Володимир у дотик прострелив у центр, і Семак п'ятою, розвертаючись, хитро пробив повз голкіпера у дальній кут — 2:1.

На 85-й хвилині рахунок зрівнявся. Емерсон прострілив ліворуч у штрафний майданчик, з першим ударом Жевнов впорався, але знову відбив прямо перед собою, і тут Кардосо вже забив з двох метрів — 2:2.

Але не минуло й двох хвилин, як пітерці знову вийшли вперед. Помилився у захисті Максі Перейра, від якого м'яч відлетів до Широкова, який зумів знайти просвіт між захисником та штангою, оформивши дубль — 3:2.

Матч-відповідь відбудеться 6-го березня в Португалії.