Локомотив обіграв гостей із Іспанії

Московський Локомотив здобув домашню перемогу над Атлетиком із Більбао (2:1) у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

На початку першого тайму баски перехопили ініціативу та створили кілька небезпечних моментів біля воріт господарів. На 13-й хвилині Еррера п'ятою на лівому фланзі віддав на Сусаєті, а той навісив точно в голову Льоренте, пробити якому не вистачило буквально пару сантиметрів зростання.

На 17-й хвилині Янбаєв на фланзі втік від Іраоли і віддав у штрафний майданчик на Кайседо, той обіграв захисника і з близької відстані пробив поряд з ближньою штангою. Через кілька хвилин небезпека виникла вже біля воріт Локо — помилився Тарасов біля свого штрафного майданчика, м'яч відлетів на Оскара, удар якого припав у ближній кут, Гільєрме врятував.

А на 30-й хвилині Тарасов з-за меж штрафного майданчика потужно пробив у кут, Гірка відбив у бік на Майкона, той прострілив у центр на Глушакова, але трохи за спину, Денис не зміг занести снаряд у сітку з метра.

На 35-й хвилині Сусаєта технічно зміг обійти Янбаєва в ході швидкої контратаки, увійшов до штрафного майданчика, фінтом обіграв Сапатера і скинув на Муньяїна, пробити якому зблизька Гільєрме було не складно — 0:1.

На останній хвилині першого тайму Кайседо зачепився за м'яч у штрафному майданчику і відкотив у центр на Майкона, який випередив Амореб'єту і пробив зблизька по воротах, але Іраїсос врятував.

У другому таймі залізничники діяли набагато впевненіше. А на 65-й хвилині Кайседо прорвався у штрафний майданчик Атлетика і змусив Ауртенече сфолити на собі. Арбітр вказав на точку, одинадцятиметровий реалізував Глушаков - 1:1.

А на 71-й хвилині Янбаєв пройшов лівим флангом майже до лицьової лінії, виконав навіс у штрафний майданчик. Амореб'єта намагався вибити м'яч, але схибив і той дійшов до Кайседо. Феліпе зупинив м'яч і впевнено відправив його у правий нижній кут воріт - 2:1.

Матч-відповідь відбудеться 23 лютого в іспанському Більба.