Манчестер Сіті вирвав перемогу у Порту

Англійський Манчестер Сіті на виїзді здобув перемогу над Порту (2:1) у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Португальці відкрили рахунок на 28-й хвилині — Халк пройшов лівим флангом, сильно прострілив у центр штрафного майданчика, де опинився Варела, який у дотик переправив м'яч у сітку воріт Харта — 0:1.

На 58-й хвилині з глибини поля була передача на Балотеллі, той боровся за позицію на другому поверсі з Перейрою. Елтон пішов на перехоплення та звільнив свої ворота, а Перейра випадково у стрибку підставив під м'яч плече, після чого круглий зрадницьки залетів у ворота — 1:1.

А на 84-й хвилині Яя Туре вийшов віч-на-віч, витяг на себе голкіпера, але не став бити сам, а віддав у центр на Серхіо Агуеро і той у дотик переправив м'яч у порожні ворота — 2:1.

Матч-відповідь відбудеться 24 лютого в Манчестері.