Челси и  Бирмингем поделили очки

Лондонський "Челсі" на своєму полі зіграв унічию з "Бірмінгемом" (1:1) у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії.

Бірмінгем відкрив рахунок на 21-й хвилині — після подачі кутового Іванович втратив захисника на дальній штанзі, відскочив на лінію воротарської, і Девід Мерфі гарматним пострілом вразив дальній кут воріт — 0:1.

Господарі могли зрівняти рахунок уже за кілька хвилин, коли у ворота Бірмінгема було призначено пенальті за те, що Рамірес отримав по нозі в чужій штрафній площі. Однак Хуан Мата повівся на рух Дойла в інший бік, пробив у лівий нижній кут, а Колін дотягнувся до снаряда, перевівши його в стійку.

Зрівняти рахунок синім вдалося лише на 63-й хвилині — Хуан Мата виконав передачу з центру на оголений правий фланг, Браніслав Іванович навісив другим торканням у район одинадцятиметрової позначки, звідки головою пробив у дальній кут Даніель Старрідж — 1:1.

Перегравання матчу 1/8 фіналу Кубка Англії між цими командами відбудеться 6 березня.