Олімпіакос перемагає Паніоніос

Олімпіакос, який може стати суперником харківського Металіста у 1/8 фіналу Ліги Європи, у матчі 22-го туру переграв Паніоніос із рахунком 2:0. На 41-й хвилині Макун головою переправив м'яч у ворота після подачі Олебаса зі штрафного. На 50-й хвилині Діого після рикошету також забив головою другий м'яч.

"Олімпіакос" після 22-х турів чемпіонату займає другий рядок у турнірній таблиці та відстає від "Панатинаїкоса" на два очки.

Нагадаємо, у четвер, 23 лютого, "Олімпіакос" на своєму полі прийме казанський "Рубін" у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Перший матч між командами у Москві завершився перемогою греків із рахунком 1:0.

"Олімпіакос" - "Паніоніос" 2:0
Голи: Макун, 41, Діого, 50

"Олімпіакос": Медьєрі, Олебас, Пападопулос, Маркано, Торосідіс, Маньятіс (Фустер, 71), Макун, Орбаїс, Казім-Річардс, Абдун (Фетфатсідіс, 84), Діого (Джеббур, 80)