Вернблюм врятував ЦСКА від поразки

Московський ЦСКА у домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграв унічию з мадридським Реалом - 1:1.

Перший небезпечний момент біля воріт армійців виник на 18-й хвилині, коли двічі після ударів Гонсало Ігуаїна та Самі Хедіри свою команду рятував Сергій Чепчугов.

Однак і він був безсилий проти потужного удару Кріштіану Ронадлу в нижній кут воріт на 28 хвилині зустрічі. Португалець скористався невпевненими діями захисників ЦСКА та відкрив рахунок.

У другому таймі футболістам Реала вдавалося контролювати перебіг зустрічі аж до останніх хвилин.

На третій компенсованій арбітром хвилині гол у ворота Ікера Касільяса забив шведський півзахисник Понтус Вернблум. Новачок ЦСКА отримав м'яч у центрі штрафної площі після навісної передачі Алана Дзагоєва і відправив м'яч у сітку.

Поєдинок у відповідь відбудеться в Мадриді на Сантьяго Бернабеу 14 березня.

ЦСКА - Реал - 1:1 (0:1, 1:0)
Голи: Роналду, 28 (0:1) - Вернблум, 90+3 (1:1).

ЦСКА: Чепчугов, Ігнашевич, Березуцький А., Щенніков, Березуцький Ст, Алдонін (Хонда, 68), Тошич (Нецид, 82), Дзагоєв, Муса (Олісі, 65), Думбія
Реал: Касільяс, Рамос, Арбелоа, Пепе, Коентрау, Озіл (Альбіоль, 85), Алонсо, Хедіра, Роналду, Кальєхон (Кака, 75), Бензема (Ігуаїн, 16)

Попередження: Вернблум, 67 - Алонсо, 46; Рамос, 72; Коентрау, 82