Атлетик вибив Локомотив із Ліги Європи

Московський Локомотив на виїзді поступився Атлетиці з Більбао (0:1) у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи і залишив розіграш турніру.

Перший тайм пройшов із перевагою Локомотива, але небезпечних моментів біля воріт басків залізничникам створити не вдалося. Ближче до перерви господарі почали перехоплювати ініціативу, а у другому таймі освіжили гру замінами та помітно додали.

На 55-й хвилині, після подачі з правого флангу до штрафного майданчика гостей, Льоренте пробивав головою у протихід голкіперу, але Гілерме зміг забрати м'яч у руки. А на 61-й хвилині Амореб'єта зірвав атаку Локомотива і отримав другу жовту картку, залишивши Атлетік у меншості.

Однак через три хвилини гості повели у рахунку — спочатку Шишкін врятував свою команду після небезпечного удару з центру штрафного майданчика. Атлетик заробив кутовий, пішла подача, гравець господарів головою скинув м'яч на дальню штангу, де були відразу два неприкриті гравці Атлетика, і Муньяїн зблизька відправив м'яч у сітку воріт — 0:1.

Наставник Локомотива постарався посилити атаку, випустивши замість Торбінського та Оздоєва – Обінну та Сичова. Проте гра у три форварди не додала залізничникам гостроти в атаці. Лише у доданий час Так Кошта отримав шанс врятувати Локомотив — пробивши по воротах з лінії штрафного майданчика суперника, але м'яч після його удару пройшов вище воріт.

За підсумками двох матчів (2:2) Атлетик, завдяки голу в гостях, вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи, де він зіграє з переможцем пари МЮ — Аякс.