ПСВ святкує впевнену перемогу над Трабзонспором

Із загальним рахунком 6:2 голландська команда проходить до наступного раунду Ліги Європи.

Вже на стартових хвилинах гостям надався чудовий шанс відкрити рахунок. Після помилки Манолєва Адин вийшов "на побачення" з Ісакссоном, проте переграти голкіпера ПСВ у ближньому бою не зумів. Напевно, забий гравці Трабзонспора в цьому епізоді, результат звітного матчу навряд чи вийшов би таким обтяжливим для них.

Вже в першому таймі гості пропустили тричі, а відповісти змогли лише голом Йилмаза, який вбив м'яч у сітку чужих воріт після відскоку.

За кілька хвилин після перерви футболісти Трабзонспора пропустили четвертий гол. Сумніватися у проході ПСВ у наступний раунд Ліги Європи не було жодного приводу. Що ж, цілком заслужена перемога голландців!

ПСВ - Трабзонспор 4:1
Голи: Мертенс, 15 (з пенальті), Матавж, 31, 53, Строотман, 38 - Бурак, 43

ПСВ: Ісакссон, Манолєв, Боума, Марсело, Віллемс (Пітерс, 65), Строотман (Хатчінсон, 64), Мертенс, Лаб'яд, Тойвонен (Ленс, 69), Матавж, Вейналдум
Трабзонспор: Зенгін, Чех, Юмлу, Качар, Челюстка, Зокора, Кольман, Акгюн (Аланзіньо, 76), Адин (Алтинтоп, 73), Бурак

Попередження: Марсело - Челустка
Видалення: Зенгін, 44