Ліон та ПСЖ або вісім голів на двох

Ліон у домашньому матчі 25-го туру чемпіонату Франції зіграв унічию з Парі Сен-Жермен - 4:4.

Паризька команда повела в рахунку на 20-й хвилині - Гійом Оаро відправив м'яч у сітку воріт після передачі Жеремі Менеза.

Однак у період з 34-ї по 40-ю хвилину господарі змогли забити три голи. Почалося все з влучного удару Бафетімбі Гоміса. На 36-й хвилині Лісандро Лопес вивів Ліон вперед, а ще через чотири хвилини Мішел Бастос закріпив перевагу підопічних Ремі Гарда.

У компенсований арбітром час до першого тайму Нене реалізував пенальті та скоротив до мінімуму відставання ПСЖ.

На 57-й хвилині Джиммі Бріан знову змусив капітулювати Сальваторе Сірігу, зробивши рахунок 4:2.

І все ж команда Карло Анчелотті знайшла сили для того, щоб відігратися. На 73-й хвилині Сеара вразив ворота Уго Льоріса, а на останніх секундах зустрічі Гійом Оаро відновив паритет.

У турнірній таблиці ПСЖ посідає друге місце (52 очки), а Ліон - п'яте (40 очок).