Гол-красень Мессі приніс перемогу Барселоні над Атлетіко

Каталонська Барселона на виїзді здобула перемогу над мадридським Атлетіко (2:1) у матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії.

Рахунок у матчі було відкрито на 36-й хвилині зустрічі. Мессі отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, дійшов до лінії штрафного майданчика, зібравши біля себе кількох захисників, і відпасував ліворуч на Фабрегаса, який у свою чергу прострілив на дальню штангу, куди набіг Алвес, який і відправив м'яч у сітку воріт.

Відігрався мадридський Атлетіко у дебюті другої половини зустрічі. Після подачі з кутової брами Вальдеса вразив Радамель Фалькао.

Перемогу Барселоні приніс Ліонель Мессі, який відзначився ударом зі штрафного на 81-й хвилині зустрічі.

Барселона на даний момент, маючи у своєму активі 54 очки, займає другий рядок турнірної таблиці. В активі мадридського Атлетіко 32 очки та дев'яте місце.

Атлетіко – Барселона – 1:2 (0:1, 1:1)
Голи: 0:1 – Дані Алвес (36), 1:1 – Фалькао (49), 1:2 – Мессі (81).