Мілевський: два місяці у "Хайдуку"

29 липня Артем Мілевський офіційно став футболістом Хайдука – поки що українець далекий від влучення в основу хорватського клубу.

За два місяці Мілевський відіграв у чемпіонаті Хорватії лише чотири матчі, у грі з Осієком головний тренер Хайдука Ігор Тудор у перший і поки що єдиний раз випустив форварда на поле з перших хвилин.

Наразі найуспішнішим для Мілевського став домашній матч проти Задара – екс-форвард Динамо вийшов на поле у ​​другому таймі, відзначившись результативною передачею, а його команда виграла з рахунком 6:0.

У Кубку Хорватії Мілевський вийшов у старті на матч проти Фунтани (0:2), але за відведені 48 хвилин нічим не запам'ятався.

У єврокубках українець запам'ятався виходом на заміну у гостьовій зустрічі з Дніпром, зірвавши оплески рідного НСК Олімпійський.

Таким чином, за два місяці на рахунку Мілевського у Хайдуку шість матчів, два виходи в основі, нуль голів та один асист. У середньому за гру колишній форвард збірної України проводить 28 хвилин.