"Арсенал" повалений. "Челсі" у фіналі Кубка Англії

У матчі 1/2 фіналу Кубка Англії лондонський Арсенал зустрічався із Челсі (1:2).

Перші хвилини матчу обернулися низкою взаємних помилок. Спочатку захисник Челсі Браніслав Іванович послизнувся, впав у своєму штрафному майданчику, але ніхто з канонірів не встиг скористатися шансом. Потім голкіпер Арсеналу Фаб'янські мало не привіз сам собі гол, але Гіббс врятував свою команду, вибивши м'яч із лінії воріт.

А на 18-й хвилині каноніри відкрили рахунок. Після навісу з правого флангу Чех навіщось змістився на ближню штангу і не встиг повернутися до удару Волкотта — 1:0.

Тут же футболісти Челсі могли порівнювати рахунок — Флоран Малуда отримав м'яч на правому краю, низом пробив у боротьбі з Коло Туре, але снаряд проскакав поряд із штангою. Але, що не вийшло у Малуда на 20-й хвилині, вдалося на 33-й. Француз отримав м'яч на розі штрафної і потужно пробив у ближній кут воріт Фаб'янські — 1:1.

Чотири хвилини по тому аристократи могли вийти вперед, завдяки грубій помилці Діабі — Абу втратив м'яч у штрафному майданчику, Анелька перехопив у нього снаряд і пробив у штангу.

На початку другого тайму команди обмінялися не надто небезпечними моментами біля воріт одна одної, а на 60-й хвилині каноніри отримали реальний шанс вийти вперед, яким не скористалися. Уолкотт отримав м'яч на правому краю, видав просто ідеальний простріл на ван Персі, і Робін не зміг дотягнутися до нього, упустивши 100% шанс зробити рахунок 2:1.

Через п'ять хвилин, після прострілу з правого флангу від Волкотта, захисник Челсі Алекс через себе вибив м'яч прямо на Робіна ван Персі, що набігав, але той пробив сильно вище воріт. Аристократи миттєво відповіли: Лемпард після пасу Малуда бив у ближній кут, але вийшло трохи неточно.

Російський легіонер Арсеналу Андрій Аршавін розпочав матч на лаві запасних, і з'явився лише на 74-й хвилині, замінивши Робіна ван Персі. Однак помітно загострити гру російський хав не зумів, а на 84-й хвилині Челсі вийшов уперед. Чи не від самих своїх воріт отримав пас на хід Дрогба, впорався із захисником і залишив не при Фаб'янському — 1:2.

Вже на доданий час Аршавін міг врятувати свою команду — отримавши пас від Волкотта, Андрій пробив низом, але Алекс у падінні відправив м'яч на кутовий, який нічого не приніс канонірам.

Лондонський Челсі вийшов у фінал Кубка Англії, де він має зустрітися з переможцем матчу Евертон — Манчестер Юнайтед.