Фінал Кубку Англії. Кристал Пелас - Манчестер Юнайтед. Анонс

Давно минули ті часи, коли Манчестер Юнайтед був завідомим фаворитом чи не будь-якого матчу в Англії.

«Червоні дияволи», схоже, так і не зуміли остаточно оговтатися після виходу на пенсію сера Алекса Фергюсона. «МЮ», звичайно, і зараз непоганий, але… це вже зовсім не той «Манчестер», що колись задавав тон футбольному світу. Можна із чистою совістю стверджувати, що чемпіонат Англії «червоні дияволи» провалили. П'яте місце, яке не дає права на виступ у Лізі чемпіонів – зовсім не той результат, якого чекало керівництво та вболівальники клубу. Та й забив «МЮ» непристойно мало, лише 49 м'ячів. І до гри, яку прищеплює клубу Луї ван Гал, є безліч претензій. Вихід у фінал Кубка Англії – це навіть не шанс урятувати сезон для «червоних дияволів». Швидше, це можливість підсолодити гірку пігулку, якою ван Гал почастував фанатів клубу. Та й пробився у вирішальний матч турніру «МЮ» насилу. У чвертьфіналі "Вест Хем" був битий лише у переграванні (2:1), перший матч завершився нічиєю 1:1. У півфіналі з перевагою всього в один м'яч обіграли «Евертон» (2:1). Але суперник, прямо скажемо, «Манчестеру» попався не найсильніший. "Крістал Пелас" фінішував на 15-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Англії, всього на 5 очок піднявшись над зоною вильоту. Цілком типовий виступ для середнього англійського клубу. У чвертьфіналі Кубка Англії «Крістал Пелас» узяв гору над «Редінгом» (2:0), у півфіналі здолав «Уотфорд» (2:1). Ні хитко, ні хитро, але до фіналу дістався. Звичайно, навіть сучасний «Манчестер Юнайтед» набагато сильніший і майстерніший, ніж «Крістал Пелас». Але в кубках буває все, що завгодно, тим більше в Англії, де навіть слабкі команди завжди борються щосили. «Крістал Пелас» не пропустить нагоди «вкусити» «червоних дияволів», якщо відчують у них слабину. Команда Луї ван Гала аж ніяк не здається непереможною. Проте шансів на успіх у «Манчестер Юнайтед» набагато більше. Ймовірно, саме клубний музей "Манчестера" поповниться черговим трофеєм.