Перша ліга: У Донецьку «сонячні» зіграли внічию

У матчі 9-го туру в першій українській лізі, в якому донецький Олімпік приймав у себе харківський Геліос, було зафіксовано нічию — 0:0.

Перший тайм пройшов переважно в позиційній боротьбі без великої кількості гострих моментів як у тих, так і в інших воріт. Більш видовищною гра стала після перерви. На 69-й хвилині донецькі футболісти здійснили небезпечний контрвипад на ворота Дениса Сидоренка, але голкіпер сонячних відбив удар Олександра Волкова. А на 81-й хвилині вже наш Сергій Давидов пробив здалеку вище воріт Дмитра Жданкова, відомого за виступами за харківські Газовик-ХГД та Металіст.

Набравши в дев'яти матчах 14 очок, Геліос продовжує займати четверте місце. 12 вересня на полі стадіону Сонячний у П'ятихатках наші земляки у поєдинку десятого туру прийматимуть одного з аутсайдерів ліги - ФК Одеса.