"Молодіжка" України залишилася без стикових матчів

Голи Астрита Айдаревича та Мікаеля Ішака залишили українців за бортом стикових матчів.

Швеція – Україна 2:1

В останньому турі кваліфікації молодіжного ЄВРО-2013 збірна Швеції у групі 2 вдома обіграла Україну та з першого місця пробилася у стикові матчі.

Долю зустрічі, в якій обох суперників влаштовувала лише перемога, було зумовлено вже на 7-й хвилині, коли Астріт Айдаревич та Мікаель Ішак забили по голу у ворота Ігоря Березовського. Гості огризнулися лише наприкінці за рахунок далекого удару Андрія Богданова.

Команди розпочали гру зустрічним спуртом, але пресинг гостей господарі остудили першим кутовим, який ударом головою замкнув Айдаревич. А вже в наступній атаці активне перехоплення на вході до штрафного майданчика синьо-жовтих привело до другого голу - ближню дев'ятку вразив Ішак.

Цю фору підопічні Павла Яковенка, який відбував дискваліфікацію, відіграти не змогли. І якщо до перерви вони регулярно створювали гостроту на чужій половині, то в другому таймі вже шведи були близькими до вражаючого реваншу за поразку 0:6 у Києві. І все-таки гості раз зіпсували настрій скандинавам. На 82-й хвилині Богданов несподіваним ударом з-за меж штрафного майданчика застав зненацька Карла-Юхана Йонссона.

Проте для підсумкової перемоги у групі "тре крунур" вистачило й мінімальної переваги, тоді як українці фінішували на третьому місці. Втім, варто зазначити, що цей відбірковий цикл вони провели без Максима Коваля, Дениса Гармаша, Богдана Бутка та Романа Безуса, які вже стали гравцями національної збірної.