Дубль Іско знищив "Зеніт" (ОГЛЯД матчу, ВІДЕО)

Дубль Іско та точний удар Хав'єра Савіоли принесли Малазі велику перемогу на Ла-Росаледі.

< br />

Проваливши початок зустрічі, санкт-петербурзький "Зеніт" програв "Малазі", яка проводила перший у своїй історії матч в основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА.

Наставник невського клубу Лучано Спаллетті обрав сміливу тактику із двома форвардами. Пару Олександру Кержакову склав бразильський новачок Халк, який менше тижня тому прибув у розташування пітерців. У "Малаги" в напад були відряджені Хав'єр Савіола та 20-річний атакуючий хавбек Іско.

Ця пара блискуче виявила себе вже на стартовому відрізку зустрічі. Першим узяв слово Іско. На третій хвилині, по черзі накрутивши відразу кілька опонентів на лівому фланзі, він увірвався до штрафного майданчика і крученим ударом вразив дальній кут - м'яч від штанги відскочив у сітку.

А незабаром забив і Савіола. Хесус Хамес класним пасом праворуч знайшов аргентинця, який, опинившись віч-на-віч з голкіпером В'ячеславом Малафєєвим, не схибив. Знову, як і десятьма хвилинами раніше, господарям допомогла стійка воріт - ударившись об неї, м'яч перетнув "стрічку". "Малага" виглядала на голову сильнішою за суперника, трохи пізніше ті ж Іско та Савіола могли відзначитися ще.

За перші 40 хвилин "Зеніт" створив лише один по-справжньому небезпечний момент та й той став плодом індивідуальної майстерності Халка. За рахунку 1:0 нападник здалеку вистрілив у перекладину. Невдоволений Спаллетті ще до перерви провів заміну: замість лівого захисника Олександра Луковича на полі з'явився Володимир Бистров.

І відразу пітерці притиснули "Малагу" до воріт. Спершу Кержаков ударом у ближній кут ледь не скоротив відставання – голкіпер іспанського клубу Віллі Кабальєро врятував партнерів. Потім Роман Широков із відмінної позиції потрапив йому прямо в руки. Нарешті, Ніколас Ломбартс, головою замикаючи навіс із кутового, пробив поряд зі штангою.

Друга половина зустрічі розпочалася з чергового моменту, не використаного Кержаковим. Після проникаючої передачі від Бистрова форвард завдав удару в дотик, але не влучив у ворота. Господарі відповіли набагато небезпечнішим епізодом. Елізеу вискочив віч-на-віч із Малафєєвим, але останній вийшов із цієї дуелі переможцем.

На 64-й хвилині міг забивати Бистров. Ігор Денисов знайшов його хитрим закидом у штрафний майданчик, але Володимир у ближньому бою з Кабальєро не зумів вдало розпорядитися м'ячем. Спаллетті пішов ва-банк, випустивши третього форварда – Лука Джорджевич замінив Костянтина Зирянова. Однак було вже надто пізно.

Більше того, "Малага" відразу довела рахунок до розгромного. Позов ударом з 20 метрів вразив праву "дев'ятку". Чверть години, що залишилася, запам'яталася сейвом Малафєєва, який врятував команду в протистоянні з Хоакіном. А незабаром Дуда, що тільки вийшов на поле, пробачив суперника, пробивши головою трохи вище поперечини. Такого провалу на старті групового етапу чемпіон Росії явно не чекав...