Чемпіонат Іспанії Реал Мадрид 3:1 Малага(Огляд матчу-відео)

Реал виграв у Малагі і скоротив відставання від Барселони до двох очок Реал виграв у Малагі в матче 32-го тура іспанської Примеры. Встреча проходила в Мадриде на стадіоні Сантьяго Бернабеу і завершилася зі счётом 3:1. В середині першого тайма Серхіо Рамос відкрив счёт. На 67-й хвилині Криштиану Роналду не реалізував пенальті, але спустивши дві хвилини Хамес Родрігес відвоював перевагу Реала. На 71-й хвилині Хуанмі забив єдиний м'яч Малаги. У компенсований час Роналду забив третій гол бланкос. Після 32 турів чемпіон Іспанії Реал займає друге місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 76 очок, що на два бали менше, ніж у лідируючої Барселони. Малага, набравшая 46 очок, знаходиться на седьмой строчке. Іспанія - Примера. 32-й тур Реал Мадрид (Мадрид) – Малага (Малага) – 3:1 Голи: Рамос, 24 (1:0); Родрігес, 69 (2:0); Хуанми, 71 (2:1); Роналду, 90+2 (3:1). Незабитые пенальти: Роналду, 67 – нет. Предупреждения: Арбелоа, 61; Кроос, 81 – Санчес, 77; Тіссоне, 87.