Ліга чемпіонів. Ювентус 2:1 Реал Мадрид (Огляд матчу-відео)

Ювентус виграв у Реала в перший матч півфіналу Ліги чемпіонів Ювентус виграв у Реала в перший матч півфіналу Ліги чемпіонів. Встреча пройшла в Турині на стадіоні Ювентус і завершилася зі рахунком 2:1. У дебютному матчі Альваро Мората підкараулил м'яч на дальній штанзі після порятунку Ікера Касильяса і поразив порожній кут ворот Реала. На 27-й хвилині Хамес Родрігес, отримавши м'яч на штрафній площадці, виповнив закид на дальню штангу, а Криштиану Роналду ударом з близького розташування сравняв счёт. На 57-й хвилині Карлос Тевес реалізував пенальті, призначену для фол Даніеля Карвахаля. Відповідний матч відбудеться 13 травня в Мадриде на стадіоні Сантьяго Бернабеу. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. 1-й матч Ювентус (Турин, Італія) – Реал Мадрид (Мадрид, Іспанія) – 2:1 Голи: Мората, 8 (1:0); Роналду, 27 (1:1); Тевес, 57 (2:1, пен). Предупреждения: Бонуччи, 5; Тевес, 46; Відаль, 56; Кьелліні, 90+3 – Марсело, 57; Карвахаль , 75; Родрігес, 85.