Чемпіонат України. Металіст – Говерла (Огляд матчу-відео)

Металіст вирвав нічию у Говерли

Металіст - Говерла 2:2 Голи: Рудика, 42, Рижук, 87 - Ягодінскіс, 38, Хлєбас, 39 «Металіст» вдома уникнув поразки у грі з «Говерлою» — 2:2. На 38-й хвилині Віталій Ягодінскіс відкрив рахунок, через хвилину Дмитро Хльобас забив другий м'яч у ворота «Металіста». На 42-й хвилині Сергій Рудика скоротив відставання до мінімуму, а наприкінці другого тайму Дмитро Рижук зрівняв рахунок. Металіст: Погорілий, Рижук, Полянський, Путивцев, Соболь, Ковальчук, Назаренко (Прийомов, 58), Чурко (Бобко, 87), Рудика, Лєпа, Бесєдін (Куліш, 79) Говерла: Рудько, Люлька, Ягодинскіс, Лухтанов, Кутас, Гемега, Чумак, Кузик (Гончар, 90+5), Цуріков, Сергійчук (Єрьоменко, 81), Хлібас Попередження: Назаренко, Лєпа - Люлька, Кутас, Ягодінскіс