Нойєр: РБ Лейпциг? Наш головний конкурент у чемпіонаті – Боруссія

Голкіпер "Баварії" Мануель Нойєр прокоментував гостьову перемогу над "Дармштадтом" (1:0) у матчі 15-го туру німецької Бундесліги.

Єдиний м'яч у зустрічі забив на 71-й хвилині Дуглас Коста. «Дуже важливо, що ми заробили три очки у цьому поєдинку. Те, як ми грали в першому таймі, не рівень «Баварії» – нам не вистачало швидкості та точності у передачах, команда була просто не схожа на себе. Чи є «РБ Лейпциг» нашим головним конкурентом у боротьбі за чемпіонський титул? «РБ Лейпциг» добре розпочав сезон, вони заслужили перебувати там, де знаходяться, але наш основний суперник у довгостроковій перспективі – дортмундська «Борусія». Після зимової перерви вони виглядатимуть краще. Не думаю, що «РБ Лейпцигу» під силу домогтися того, чого досягла «Борусія». На це потрібно мінімум 3-4 роки або близько того», – сказав Нойєр. Після 15 турів "Баварія" та "РБ Лейпциг" набрали по 36 очок. Баварці знаходяться вище у турнірній таблиці завдяки найкращій різниці голів. У середу ці дві команди зіграють у Мюнхені у рамках 16-го туру Бундесліги.