Антоніо КОНТЕ: "Челсі" чудово йде по дистанції сезону"

Головний тренер "Челсі" Антоніо Конте після перемоги над "Вулверхемптоном" у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії (2:0) відзначив складність поєдинку.

На даний момент це був найважчий матч у Кубку Англії, - цитує прес-служба клубу Конте. - Але ми знали про це і були готові, особливо з огляду на результати інших зустрічей ігрового дня. У роздягальні я окремо попереджав гравців про це. Не втомлюся повторювати, що будь-який матч у будь-якому англійському турнірі за умовчанням буде складним, і ви бачите, що це так. Господарі чудово розпочали гру, демонструючи високу інтенсивність. Вони активно використовували фланги та виконували безліч кросов, але ми впевнено справлялися в обороні. У самому дебюті вони потрапили у штангу, і нам відверто пощастило у цьому епізоді. Після перерви ми грали у свій футбол, двічі забили, створювали шанси, і все ж таки я віддаю належне нашому супернику, який провів хорошу гру. Ми чудово йдемо по дистанції сезону, впевнено очолюємо турнірну таблицю ліги та дійшли до чвертьфіналу Кубка Англії. Однак після цієї гри нам важливо зрозуміти, що без бою тут ніхто не здається. Виграти відразу два трофеї буде неймовірно складно, але ми маємо на меті досягти максимального результату в обох турнірах.