Караваєв: Потрібно кожному покопатися в собі

Півзахисник Зорі Олександр Караваєв прокоментував поразку своєї команди від Естерсунда (0:2).

"Дуже прикро програвати у таких матчах. Розбирали суперника, і мені здається, що у чемпіонаті чи проти ПАОКу вони набагато краще зіграли, ніж сьогодні. Ми мали стільки моментів, а вони один раз у першому таймі дійшли до воріт та після перерви в епізоді з голом. Вони й так сідали до своїх воріт, а потім узагалі всі разом сіли, тож важко було забити. Дуже прикро і немає слів. Начебто створюємо магменти та переграємо суперника, але не забиваємо. Це дуже тисне морально. Якщо суперник створює один момент за гру, а ми їх не обігруємо, потрібно повністю переглянути своє ставлення. Так не можна грати. Насамперед потрібно кожному покопатися в собі, зібратися разом і поговорити. Якщо хочемо далі прогресувати та займати якісь місця у Лізі Європи чи чемпіонаті, то потрібно викладатися не на 100%, а на 200%, та реалізовувати свої моменти”, – цитує Караваєва Sport Arena з посиланням на ТК Футбол 1.