ШЕВЧЕНКО: «Треба обігравати Хорватію. Це буде черговий фінал»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Косово (2:0) у матчі кваліфікації чемпіонату світу-2018.

«Тяжкий матч, погодні умови були жахливі. Косово віддало всі останні сили, які мали. Намагалися, боролися, дуже грамотно зіграли. Ми особливо не змінюємо наш план на гру. Гармаш багато рухався у першому таймі, вирішили у перерві висунути його вперед, Ярмоленко під нього та Марлоса на фланг. І за першого голу Денис зіграв чудово, нехай там і автогол, і Ярмоленко забив – отже, вони в цій позиції зіграли якісно. Марлос дебютував в одній із найскладніших ігор та увійшов добре, з м'ячем працював ідеально. Ми знаємо, де ми можемо його використати, він посилить нашу команду, головне – поступово його вводити до складу. Подекуди м'яч взагалі не котився, ви навіть не розумієте, наскільки складною була ситуація. Сказав хлопцям, щоб діяли щодо ситуації. Якщо є можливість грати – грайте, якщо ні – боріться. Ця злива така, що було складно пристосуватися, але вони зіграли дуже добре. Боявся, що могли зіграти завтра. Не хотілося залишатися тут, адже була б втрата багатьох годин на відновлення. Нам потрібно обігравати Хорватію, нам немає різниці, що вони зіграли внічию з фінами. Для нас це буде черговий фінал», – сказав Шевченко.